Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
VR Лицето Маска, Допрете Контролер Зафат Coverand Поклопец на Леќите за Oculus Потрагата 2

VR Лицето Маска, Допрете Контролер Зафат Coverand Поклопец на Леќите за Oculus Потрагата 2

DEN 311.76
 

Производот е достапен
Достапност

VR Лицето Маска за Oculus Потрагата 2 - Патентиран Дизајниран Лицето Маска : Специјално дизајнирани за Oculus Потрагата 2. Кожата-пријателски, sweatproof, тенка, удобен, лесно да го инсталирате се отстрани, и чиста.VR Лицето Маска за Oculus Потрагата 2 - Премија Материјал : Oculus Потрагата 2 лицето маска направена од високо-одделение еколошки силикони, па маската е безбеден и хигиенски и без иритација на кожата.Да ви донесе подобрена и поудобно искуство.Допрете Контролер Зафат Покритие за Oculus Потрагата 2 - прилагодлива лента за околу зглоб на рака ја донесува истиот материјал како и на Apple Види Најлон Бенд.Двојно-layer најлон ткаат има густа циклуси на кожата страна која обезбеди мека амортизирање додека дозволувањето на влагата да избега.Мека, дише, лесни, и лесно прилагодливи.Контрола капакот бил направен од високо-квалитет TPU пластика, не се лизга, трајни, и удобно.Допрете Контролер Зафат Покритие за Oculus Потрагата 2 - Лесно да се Инсталира & Отстрани : допир контролер и анти-фрли се справи со ракав се цврсто утврден од страна на лепенка рака.Дршката ракав е врзан со три-позиција прилагодливи и фиксни, и стегање е приспособена според големината на секој човек е свој дланка.Oculus Потрагата 2 блендата - Направени од Lycra ткаенина материјал, лесен за употреба и може да се мијат постојано.Нула-доказ, и сонце-доказ, Ефикасно спречување на објективот од стареење.

Кон својствата

Производи во категоријата