Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
со Класичен Цитати 3 Забавен за Човек Компатибилен за 10 Инчен Табела Торба Мек Силикон

со Класичен Цитати 3 Забавен за Човек Компатибилен за 10 Инчен Табела Торба Мек Силикон

DEN 638.40
 

Производот е достапен
Достапност

Производот е направен под висока температура.Само Компатибилни компатибилен со Маса Торба.It 's користи од страна на најновите модни дигитално жешка трансфер печатени технологија.Материјал : Neoprene измислица.шок отпор компатибилен за Табела Торба имаат со Класичен Цитати 3. посебни компатибилен за Табела Торба за 10inch.Чекор за свој дизајн : 1. Ни нудат вашиот сликата не помалку од 800pxl.2. Дизајн ќе пристигне во рок од 12 часа.3. За да ја добиете вашата degin, можете да платите на.Добиете повеќе информации во врска со тоа, ве молиме контактирајте со нас.Пратката е направено во рок од 24 часа.

Кон својствата

Производи во категоријата