Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
943WG-WH - Ademco Малата Површина на Контакти (Бела)

943WG-WH - Ademco Малата Површина на Контакти (Бела)

DEN 557.28
 

Производот е достапен
Достапност

Може да се додаде на безжична домашна безбедност систем со видео камери за надзор и повеќе.Овој заштитен уред ги следи отворање и затворање на вратите и прозорците.На home security system е одличен начин да се задржи криминалци надвор од вашиот дом и да се спречи провална кражба.Honeywell Ademco 943 WG Мини Магнетни Контакт Бела НОВИ ВО КУТИЈА ОПИС : Стандард јаз : 1" (25мм) 12" (30cm) води Само-лепило или завртка планината.

Кон својствата

Производи во категоријата