Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Lumens DC-A11 Безжична Бубамара на Флаер (DCA11 безжична клупа додаток за Lumens DC120 документ камера)

Lumens DC-A11 Безжична Бубамара на Флаер (DCA11 безжична клупа додаток за Lumens DC120 документ камера)

DEN 7152.00
 

Производот е достапен
Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Само за вашиот Hi-Дефиниција DC120 Ladibug Документ Камера. 49.2' / 15.00 м Безжичен Спектар.High-Definition Слика Јасност.Одлична Репродукција На Боите Квалитет.Вграден Микрофон преку USB.Lumens DC-A11 Безжична Бубамара Флаер, Само за вашиот Hi-Дефиниција DC120 Ladibug Документ Камера, 49.2' / 15.00 м Безжичен Спектар, High-Definition Слика Clarity The DC-A11 Безжичен Модул за ВАШИНГТОН 120 Ladibug Документ Камера од Lumens ви овозможува да го поврзете вашиот ВАШИНГТОН 120 Ladibug High-Definition Документ Камерата на компјутер преку Wi-Fi.Еден целосно наполнет овозможува камерата да се користи постојано за шест часа, до растојание од 49,2 нозе.Модулот исто така, обезбедува енергија од батеријата на документ камера, што ќе ви овозможи да носат камера околу удобен и интерактивни презентации.Клучни Features Only за вашиот Hi-Дефиниција DC120 Ladibug Документ Camera49.2' / 15.00 м Безжична Range High-Definition Слика Clarity Excellent Репродукција на боите Quality Built-во Микрофон преку USBFlexible Gooseneck Design Simply прикачување на ФЛАЕР додаток на било DC120 Ladibug Документ Камера.

Кон својствата

Производи во категоријата