Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Shanrya Документ USB Камера, Преносни A3 Големина Документ Камера Анти Пречки за Состанок

Shanrya Документ USB Камера, Преносни A3 Големина Документ Камера Анти Пречки за Состанок

DEN 429.60
 

Производот е достапен
Достапност

Прилагодлив : На екранот може да се steplessly ротира или да се ротира за 90 степени, и прикажува содржините може да биде сконцентриран во момент кога глувчето се наоѓа, и stepless и слободно зумираната до 1500% во реално време, во согласност со 1% од тебе.Анти Пречки : Подобро намалување на шумот во услови на слаба светлина, одлична репродукција на боите, намалување на пречки, нарушување и одлагање.Преносни : растојанието помеѓу застане и десктоп може да се менува за зголемување на документот, и стојат лесно може да се здипли за складирање.Брзо Собрание : Не е лесно да се тресат за време на употреба, можете да го користите хексадецимален завртки за рачно да се прилагоди на висината и различни агли на протезата, затегнете да се избегне расклатување.HD : висока дефиниција image sensor се подобрува ефикасноста при брзина од 0.7 s, и се фокусира брзина брзо.Функција : 1. Брзо собранието, не е лесно да се тресат за време на употреба, можете да го користите хексадецимален завртки за рачно да се прилагоди на висината и различни агли на протезата, затегнете да се избегне расклатување.2. Растојанието помеѓу застане и десктоп може да се менува за зголемување на документот, и стојат лесно може да се здипли за складирање.3. На high‑definition слика сензор се подобрува ефикасноста при брзина од 0.7 s, и се фокусира брзина брзо.4. Подобро намалување на шумот во услови на слаба светлина, одлична репродукција на боите, намалување на пречки, нарушување и одлагање.5. На екранот може да се steplessly ротира или да се ротира за 90 степени, и прикажува содржините може да биде сконцентриран во момент кога глувчето се наоѓа, и stepless и слободно зумираната до 1500% во реално време, во согласност со 1% од тебе.Како да го Користите : 1 : Земете ја камерата скенер и база од кутијата.2 : Прилагодување на висината на производот да се користи, го инсталирате на база, и прицврстете ја насока на стрелките на часовникот.3 : Свртете на вашиот мобилен телефон или компјутер за да се поврзете на софтвер кој одговара тоа да го користат.Спецификација : Предмет Тип : Документ Camera Material : ABS Plastic Color : Black Weight : Прибл. 1211.0 g/42.7 oz Scan Големина : A3 Resolution : 8 MPFrame го Оценувате : 30 рамки во секунда во 1080 P, 15 рамки во секунда во 3264x2448 Zoom Функција : Поддршка за специфични PC софтвер scaling Touch Клуч : LED копчето/LED зголемување на копчето/LED врати копче/авто фокус button LED Светлина : 5 Опрема Adjustable Interface : USB 2.0 Фати Брзина : Помалку од 1 SScanning Медиуми Видови : Документи, книги.

Кон својствата

Item Type:
Document Camera
Material:
ABS Plastic
Color:
Black
Weight:
Approx. 1211.0g/42.7oz
Scan Size:
A3
Resolution:
8MP
Frame Rate:
30 frames per second at 1080P, 15 frames per second at 3264x2448
Zoom Function:
Support specific PC software scaling
Touch Key:
LED power button/LED increase button/LED restore button/auto focus button
LED Light:
5 Gear Adjustable
Interface:
USB 2.0
Catch Speed:
Less than 1S
Scanning Media Types:
Documents, books

Производи во категоријата