Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Labuduo А4 Големина Документ Камера, Документ Камера Скенер 8MP Формат на Конверзија за Статистика за Презентација

Labuduo А4 Големина Документ Камера, Документ Камера Скенер 8MP Формат на Конверзија за Статистика за Презентација

DEN 1684.80
 

Производот е достапен
Достапност

Применливост : Поддршка за 7/Windows XP/Windows Vista/Windows 2003 систем, високи перформанси.Формат на Конверзија : лесно Може да се конвертирање на хартиените документи да JPG, PDF, пребарува PDF, Word, Excel формат и автоматски ги продавница.Камера : главната камера на скенерот има 8 MP, и под камерата има, исто така, достигна 3 MP.Извоз Формат : камерата скенерот може да извоз слики на PDF, TXT, RTF и други едитирање на формати на датотеки.Јасна : Не само на скенирани документи се јасни, но, исто така, ултра брзо скенирање брзо може да се подобри ефикасноста на работата.Функција : 1. Главната камера на скенерот има 8 MP, и суб‑камера има, исто така, достигна 3 MP.2. Не само на скенирани документи се јасни, но исто така и ултра‑брзо скенирање брзо може да се подобри ефикасноста на работата.3. Лесно може да конвертирање на хартиените документи да JPG, PDF, пребарува PDF, Word, Excel формат и автоматски ги продавница.4. Камерата скенерот може да извоз слики на PDF, TXT, RTF и други едитирање на формати на датотеки.5. Поддршка за 7/Windows XP/Windows Vista/Windows 2003 систем, високи перформанси.Спецификација : Предмет Тип : Документ Camera Material : ABS Plastic Color : Black Weight : Прибл. 1080.0 g/38.1 oz Scan Големина : A4 Pixels : Главната Камера : 8 MPSecondary Камера : 3 MPScanning Брзина : 1 Second Scanning Формат : JPG/BMP/PNG/PDF, итн.Слика во Боја : 24-битна Боја или Black Image Контрола : Осветленоста на вредноста/време на експозиција на вредноста/острината на вредноста/боја на вредноста/здобијат со контрола, итн.Видео Формат : AVIInterface : USBLight Извор : дневна Светлина и Помошни LED Light System Барања : за 7/Windows XP/Windows Vista/Windows 2003 Пакет Листа : 1 x Документ Camera1 x Software CD 1 x USB Cable1 x Документ Pad1 x Прирачник.

Кон својствата

Item Type:
 Document Camera
Material:
 ABS Plastic
Color:
Black
Weight:
Approx. 1080.0g/38.1oz
Scan Size:
A4
Pixels:
Main Camera:
8MP
Secondary Camera:
3MP
Scanning Speed:
1 Second
Scanning Format:
JPG/BMP/PNG/PDF, etc.
Image Color:
24-bit Color or Black
Image Control:
Brightness adjustment/exposure time adjustment/sharpness adjustment/color adjustment/gain control, etc.
Video Format:
AVI
Interface:
USB
Light Source:
Natural Light and Auxiliary LED Light
System Requirements:
for 7/Windows XP/Windows Vista/Windows 2003
Package List:
1 x Document Camera1 xSoftware CD   :
1 x USB Cable :
1 x Document Pad :
1 x Manual :

Производи во категоријата