Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Банер 701-Б Бања Две Се Справи Со Тоалет Тапа, Хром

Банер 701-Б Бања Две Се Справи Со Тоалет Тапа, Хром

DEN 3840.00
 

Производот е достапен
Достапност

2 традиционалните појавување на рачката на менувачот. 4 инчен центар во собата.Сите месинг изградба и цврсти месинг pop-up.Продолжен опашка парчиња.Керамички дискови касети.Банер чешми 701-Б бања, две се справи со тоалет тапа - Хром, Castille Собирање, гроздобер серија.

Кон својствата

Производи во категоријата