Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ufaucet Водопад Нерѓосувачки Челик Две се Справи со Три Дупката Широка Бања Тапа,8 инчен Бранеа Никел Бања Потоне Тапа со Црева

Ufaucet Водопад Нерѓосувачки Челик Две се Справи со Три Дупката Широка Бања Тапа,8 инчен Бранеа Никел Бања Потоне

DEN 1511.76
 

Производот е достапен
Достапност

Вкупна висина : 5.12"; се Справи со Висина : 2.17"; Spout се Постигне : 5.9". 8 инчен Три дупка инсталација, две одделно се справува.Нерѓосувачки Челик Constrution, Брусен Никел заврши.Капе-без операција керамички диск вентили за обезбедување на трајни перформанси за живот.Вклучуваат црева, НЕ се вклучуваат pop-up мозоци.Капе-без операција керамички диск вентили за обезбедување на трајни перформанси за живот.Проток : 1.2 GPM (литри-по-минута).Домот Нерѓосувачки Stell рачката на менувачот за олеснување на работата и прецизна контрола на температурата.Рачка Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик. 1 x Тапа Тело. 2 x се Справува. 1 x Монтажа Хардвер. 1 x Инструкции.Број на Славина Дупки : 3. Тапа Центри (Растојание Помеѓу Справи Со Инсталација Дупки) : 8" - 16".Максимална Палубата Дебелина : 1-1/2".Инсталација Тип : Широко Распространета.Вкупна висина : 5.12";.Се Справи Со Висина : 2.17";.Spout Се Постигне : 5.9".Има подобар начин да се доживее вода, со оваа Нерѓосувачки Челик Широка Бранеа Никел Бања Тапа, на 90 Степен носи чисти, минималистички естетски поднесе жалба до секој дом.Карактеристики на производот : . -Meterial : Нерѓосувачки Челик Изградба обезбедува трајност и сигурност за животот на славина. -Вклучуваат црева, НЕ се вклучуваат pop-up мозоци. -Заврши : Бранеа Никел. -Двојно се справи со работа : Справува со остатокот на 1/4 пак вентили. -Лесен за инсталација : Месеци во три дупки конфигурација.

Кон својствата

Производи во категоријата