Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Pfister GT46M0BK Marielle 2-Рачка Мини-Распространета Бања Тапа во Бранеа Никел, Не-Вода Ефикасен Модел

Pfister GT46M0BK Marielle 2-Рачка Мини-Распространета Бања Тапа во Бранеа Никел, Не-Вода Ефикасен Модел

DEN 1900.80
 

Производот е достапен
Достапност

Ги исполнува АДА/ANSI A117.1 барања, обезбедување пристап за сите лица со попреченост.Pforever Печат—напредно керамички диск вентил технологија со никогаш не излегуваат во јавноста гаранција.Ги исполнува или го надминува ЕПА Water Sense Стандарди, со што се намалува потрошувачката на вода со 30%, а им помага на просечните домаќинства зачувате до $200 на нивниот годишен вода сметка.Тапа монтира на потоне палубата или countertop.Tite Seal deckplate ја елиминира потребата за китови или силикони и поедноставува инсталација.Од Производителот Еден допир на стариот свет изработка е уметнички рефлектира во Marielle бања колекција.Во овој тоалет тапа традиционалните француски земја дизајн е означен од страна на високо-лак spout и две конусна рачки.Единствена 4-инчен тоалетот тапа може да биде инсталиран или како традиционална centerset или мини-распространета тапа.Pfisters Marielle колекција создава безвременски сензибилитети на француски земја дизајн.На curving линии на оваа серија се одрази на елеганција на традиционални украси.

Кон својствата

Производи во категоријата