Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Бранеа Злато Бања Потоне Тапа Современа Слив Тапа со Ладна и Топла Вода 3 Дупка 2 се Справи со Суета Чешми Месинг Тоалетот Миксер Допрете го

Бранеа Злато Бања Потоне Тапа Современа Слив Тапа со Ладна и Топла Вода 3 Дупка 2 се Справи со Суета Чешми Месинг

DEN 6502.80
 

Производот е достапен
Достапност

❤ Месинг Изградба : телото е направен од високо-чистота месинг.Тоа не се покаже пука и протекување во екстремно ладни средина, отпорен на корозија од слаба киселина и алкално медиум, има силна анти-висок притисок способност. ❤ За Заштеда на вода Чешми Bubbler : Овој филтер bubbler на кадата славина е вода-спасување ефект при правењето на проток на вода неспокојот.Мека вода, намалување на бучавата, спречување на јавните, и зачувување на водата. ❤ Лесен за Одржување : Супериорен во однос на корозија & рѓа-отпорни заврши спречи валкани од држејќи се за да славина површина, чиста тапа со крпа е доволно во секојдневна употреба. ❤ Сигурен Керамички Кертриџ : На керамички диск кертриџ може да преживее 500,000 пати отвори & затвори тест.Софистицирани керамички инженеринг обезбедува и погодност и контрола на прецизност.Обезбедување на долг животен век. ❤ Компанија за Сертификација : ве Молиме купување на нашите производи на TANGAN.Ние преземе целосна одговорност за производи во оваа продавница.Ако имате било какви прашања во врска со производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Ве молиме прочитајте јасно, кога прави нарачка.Ако е купен од другите продавници, ние нема да бидеме одговорни за било каков проблем со производот.Спецификација : Стил : Contemporary Faucet Тип : Слив Faucet Valve Core Материјал : Ceramic Body Материјал : Brass Feature : Пена за заштеда на вода device Cold и Топла Прекинувач : Yes Number на Рачки : Двоен Handle Cold/Топла Вода Контрола Тип : Двојно се Справи со Двојна Control Installation Начин : Дек Mounted Color : Брусен Gold Installation Дупки : Три Hole Applicable Места : Бања Вила, Приватен Клуб Бања, Хотел Бања, Клуб Бања, Семејство Бања и така on Installation Совети : 1. Ако треба да го инсталирате сами, ќе треба некои инсталација искуство.Не се инсталира по волја.2. Исплакнете остатоци во пред-вградени водовод пред инсталација за да се избегне затнување на славина и внатрешни цевки.Топло Потсетување : ★ Проверете дали сите додатоци се заврши пред инсталацијата.★ Прирачник за мерење на разни големини има одредена грешка.Ве молиме погледнете го вистински производ!★ Проектот може да биде малку поинаков од слика се должи на екранот на светлата и да се прикажува.★ Ако сакате да нарачате големи нарачки, мешани наредби или повеќе предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате, така што ние може да ви обезбеди со производот попусти.

Кон својствата

Style:
Contemporary
Faucet Type:
Basin Faucet
Valve Core Material:
Ceramic
Body Material:
Brass
Feature :
Foam water saving device
Cold and Hot Switch:
Yes
Number of Handles:
Double Handle
Cold/Hot Water Control Type:
Double Handle Dual Control
Installation Way:
Deck Mounted
Color:
Brushed Gold
Installation Holes:
Three Hole
Applicable Places:
Villa Bathroom, Private Club Bathroom, Hotel Bathroom, Club Bathroom, Family Bathroom and so on :
Installation Tips:
1. If you have to install it yourself, you will need some installation experience. Do not install it at will. :
2. Rinse the debris in the pre-embedded water pipe before installation to avoid clogging the faucet and internal piping. :
Warm Reminder:
★ Check that all accessories are complete before installation. :
★ Manual measurement of various sizes has a certain error. Please refer to the actual product! :
★ The project may be slightly different from the picture due to the display of lights and displays. :
★ If you want to order large orders, mixed orders or multiple items, please feel free to contact me so that we can provide you with product discounts. :

Производи во категоријата