Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
VIGO VG03034BN 11 H VIGO Ashford Брод Бања Тапа во Бранеа Никел

VIGO VG03034BN 11 H VIGO Ashford Брод Бања Тапа во Бранеа Никел

DEN 4101.60
 

Производот е достапен
Достапност

✅ 1-ДУПКА НАД КОНТРА ИНСТАЛАЦИЈА : компатибилен со било бродот да потоне. ✅ ПЕРФОРМАНСИ SPOUT : еко-пријателски 1.2 GPM и Water Sense заверена spout conserves водата од 20% и го намалува вашиот вода законот без да се жртвува перформанси. ✅ ВЕЧЕН ПЕЧАТ : керамички диск кертриџ постојано го спречува протекување и drips за квалитетот на изведбата. ✅ ЗАВРШИ ПОЗЛАТЕН : 7-слој обложени заврши гарантира дека хардвер заврши е доследен во текот на целиот производ за живот на сјај. ✅ ЕДНА РАЧКА на МЕНУВАЧОТ : го прави лесно да се контролира и да се приспособат на температура на вода и притисок.Reconceptualizing бања дизајн, Ashford Колекција од VIGO обезбедува беспрекорна брод бања славина за бродот тоне.Земајќи инспирација од архитектурата на Њујорк, нејзините една рачка knob осигурува лесна работа.Нејзините шупливи барел spout испорачува смирување на проток на вода за спа-инспириран бања искуство.Оваа бранеа никел бања тапа карактеристики солидна месинг изградба која го обезбедува траен издржливост.На Ashford Колекција pares надолу за да модерен сензибилитет и функционална форма, што го прави идеален за секоја бања потоне или суета.Цртеж инспирација од Њујорк е архитектура, Ashford Колекција од VIGO обезбедува беспрекорна брод бања славина за бродот тоне.Се сврти на еден справи со knob и вода без напор каскади преку високите барел spout за смирување миењето искуство.Со чисти линии и цилиндрични дизајн, брусен никел бања тапа карактеристики солидна месинг изградба која го обезбедува траен издржливост.На Ashford Колекција pares надолу за да модерен сензибилитет и функционална форма, што го прави идеален за секоја бања потоне или суета.

Кон својствата

Производи во категоријата