Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
BATHLAVISH Масло Протри Бронза Широка Бања Тапа 3 Дупка за Потоне 2 се Справи со Солидна Месинг Бања Суета Широк Ширењето Планината 8-Инчен со Pop-Up Мозоци Има Overflow Тоалетот

BATHLAVISH Масло Протри Бронза Широка Бања Тапа 3 Дупка за Потоне 2 се Справи со Солидна Месинг Бања Суета Широк

DEN 1991.76
 

Производот е достапен
Достапност

【Широка Бања Тапа】Широка бања потоне тапа со крстот се справува вклучува керамички диск вентил и патрон.Тапа се справува може да биде инсталиран во опсег од 8-12", освен. 【Масло Протри Бронза Заврши】Масло протри бронза е мазна црна површина со малку бронза, така што појавата на славина потрајни, вистински материјал видливи. 【Нов Тип На Штекер - Водопад】На нови и уникатни водопад стил вода штекер носи различни перење искуство и може да се слуша гласот на природата. 【Солидна Месинг】Оваа бронза бања славина е направен од цврст месинг, тежината е добра како и неговата квалитет, силна материјал го прави потешко да се оштети.Водопад на самото место може да биде подобро искористена. 【Може да Се Инсталира Во Рака】прибор и алатки ние инсталиран се вклучени во пакетот.По добивањето на пакетот, проверете дали има 5 црева, 1 тапа и некои фиксна хардвер, Ако постои било исчезнати, ве молиме контактирајте го нашиот по-продажбата на тимот во времето.Оваа распространета бања славина е направен од цврст месинг и олово-бесплатно,сите производи имаат положено за отпадни тест и строга контрола на квалитетот.Масло протри бронза бања славина е мазна црна површина со малку бронза, така што појавата на славина потрајни, вистински материјал видливи.Нашата 3 дупка славина е ладна и топла рачка, која може да токму контрола на потребната температура.Избегнувајте премногу топла и премногу ладно.Водопадот бања славина е нова и единствена водопад стил вода штекер носи различни перење искуство и може да се слуша гласот на природата.Комплетен прибор, лесна инсталација, пакетот содржи пет црева,1 pop-up се исцеди и инсталирање алатки, како и детални инструкции за инсталација, лесен за употреба.Компатибилен со 1 или 3 Дупки инсталација,бродот да потоне тапа само 1 дупка инсталација.Заврши со топла s во кутија.

Кон својствата

Производи во категоријата