Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
2 Рачки 8 Инчи Широка Бања Чешми, Брусен Злато Бања Потоне Тапа со Вентил и Метал Pop-Up се Исцеди од Phiestina,WF003-1-БГ

2 Рачки 8 Инчи Широка Бања Чешми, Брусен Злато Бања Потоне Тапа со Вентил и Метал Pop-Up се Исцеди од Phiestina,WF003-1-БГ

DEN 1847.76
 

Производот е достапен
Достапност

❤КРЕАТИВНИ БРЗО се ПОВРЗЕТЕ ТЕХНОЛОГИЈА❤ Оригинални креативни брзо се поврзете изградба е лесно да се инсталира со себе без водоводџија!ЗАЧУВАЈ ВОДОВОД INSTALLTION ПЛАЌАЊЕ СО PHIESTINA ТАПА!. ❤UPGRATE : МЕТАЛНИ ТОКИ Spout се Постигне : 7.24 инчен(184mm);Spout Heigh : 5.51 инчен(140mm).Phiestina е нов бренд на водоводни материјали.Од почетокот на бренд е основан,Phiestina е обезбедување на широк избор на квалитетни чешми и додатоци за да одговараат на потребите на нашите клиенти и дизајн мотиви.Phiestina ќе покажува на новиот стандард за покажана исклучителна убавина и сигурен, иновативен дизајн.Секој Phiestina славина е произведена од месинг, рака полиран, текстура и ќе заврши со користење држава на уметноста технологија за безвременски убавина и durabilit.PHIESTINA ИЗВРШЕНИ СИТЕ РЕД МАТЕРИЈАЛИ ИМААТ ЗАВЕРЕНА ДА CUPC И NSF-61(Lead-Free) СТАНДАРД-phiestina ви понуди се води слободни славина за да се заштити вас и вашето семејство е здрава од секојдневна употреба.Инсталација : .Инсталација Тип : Дек Монтирани.Број на Дупки е Потребно : 3. Дек дебелина : 0.79-1.18".Дупка со Големина Барање : 32-милиметри-35mm.Макс Контра Врвот Дебелина : 35mm.Проток : 1.8 GPM.Високо Квалитетни Керамички Catridges.Ниска Доведе Месинг.Блесок Светлина Систем.Вода Авто-чистење на Системот.Отпор Висок Притисок.Отпорност на themermal шок.Удобно Чувство Систем. 100% Киселина, Сол Спреј За Тестирање. 100% Водонепропусност Тест. 100% Изглед Тест.Вода Разговор Систем.Лесно Вода Прилагодување.Отпорност на корозија.Compositon на месинг.Животот Тест.Phiestina е нов бренд на водоводни материјали.Од почетокот на бренд е основан,Phiestina е обезбедување на широк избор на квалитетни чешми и додатоци за да одговараат на потребите на нашите клиенти и дизајн мотиви.Phiestina ќе покажува на новиот стандард за покажана исклучителна убавина и сигурен, иновативен дизајн.Секој Phiestina славина е произведена од месинг, рака полиран, текстура и ќе заврши со користење држава на уметноста технологија за безвременски убавина и durabilit.PHIESTINA ИЗВРШЕНИ СИТЕ РЕД МАТЕРИЈАЛИ ИМААТ ЗАВЕРЕНА ДА CUPC И NSF-61(Lead-Free) СТАНДАРД-phiestina ви понуди се води слободни славина за да се заштити вас и вашето семејство е здрава од секојдневна употреба.Инсталација : Инсталација Тип : Дек Mounted Number на Дупки Потребен : 3 Deck дебелина : 0.79-1.18"Дупка Големина Барање : 32-милиметри-35mm Max Контра Врвот Дебелина : 35mm Flow го Оценувате : 1.8 GPM.

Кон својствата

Производи во категоријата