Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Делта Тапа Ashlyn Широка Бања Тапа 3 Дупка, Мат Црна Бања Тапа Црна, Бања Потоне Тапа, ДИЈАМАНТ Печат Технологија, Метал Одвод на Собранието, Мат Црна 3564-BLMPU-ЛИНИЈА

Делта Тапа Ashlyn Широка Бања Тапа 3 Дупка, Мат Црна Бања Тапа Црна, Бања Потоне Тапа, ДИЈАМАНТ Печат Технологија,

DEN 6133.68
 

Производот е достапен
Достапност

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .ТРАЕ 2 X ПОДОЛГ : ДИЈАМАНТ Печат Технологија користи патентиран дизајн за да се намали течење поени и последните два пати колку што индустриски стандард (Индустриски стандард е врз основа на ASME A112.18.1 на 500,000 циклуси).СНАБДУВАЊЕ ЛИНИИ ВКЛУЧЕНИ : Inno Flex PEX снабдување линии се интегрирани во славина за еден помалку потенцијал течење точка и се погодно вклучени во кутија.НАМАЛУВАЊЕ на ПРОТЕКУВАЊЕ : ДИЈАМАНТ Вентил, дијамант-вградени керамички диск, не бара подмачкување и ја носат на пломби, па можете да остатокот увери дека овој тапа ќе се врши како нова за живот.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : цел да се вклопи во 3-дупка, 4-16-во.распространета конфигурации.Сè што ви треба е заедно во една кутија, вклучувајќи координативно метал pop-up одвод на собранието. 3-дупка 6-16 во.инсталација.Цврсти spout не зглобот.На елегантни, аголна линии и меки рабови на Ashlyn™ бања колекција создаде модерна жалба по атрактивна цена.Делта е ексклузивни ДИЈАМАНТ Печат® Технологија користи вентил со тешка дијамантски слој.Inno Flex® PEX патишта се задржи водата во внатрешноста на славина надвор од контакт со потенцијалните метал загадувачи.Оваа моќна комбинација ќе ги носи тапа изграден да трае и до пет милиони користи.Инсталацијата е полесно од било кога со EZ Сидро® монтажа на собранието.Обезбеди тапа од погоре, без потреба да се оди под палубата.Месеци на славина цврсто на палубата, помага да се спречи тапа од расклатување со текот на времето.Лесно се инсталира на палуби до 2-1/2 Во.дебели, како гранит или кварц.Дали сте прв тајмер само за учење како да се инсталира славина или искусен инсталација професионалец кој е направено тоа десетина пати, ги зачувате вашите грбот и колената со EZ Водител на монтирање на собранието.Делта е посветена на поддршката на вода конзервација целиот свет и е призната како Water Sense® Производителот Партнер на Годината во 2011 година, 2013 и 2014 година.

Кон својствата

Производи во категоријата