Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Grohe Eurostyle Cosmopolitan S-Големина Еден Справи со Една Дупка Бања Тапа - 1.2 GPM,2303600A,StarLight Хром

Grohe Eurostyle Cosmopolitan S-Големина Еден Справи со Една Дупка Бања Тапа - 1.2 GPM,2303600A,StarLight Хром

DEN 6144.00
 

Производот е достапен
Достапност

Grohe Silk Move за живот на непречено функционирање.Grohe Starlight завршува за нула и да се оцрни отпорни површини за живот на убавина.Grohe Eco Joy ја намалува потрошувачката на вода и до 50 проценти.Grohe Quick Fix инсталација систем бара помалку, помалку комплициран делови за да се намали инсталација време од колку што е 50 проценти и да заштедите пари. 7-7/8 Инчи Тапа висина (кога во употреба).Со своите облини и мазни течност линии, модерниот Eurostyle Cosmopolitan Тоалетот Centerset бања славина е како стилски како што е разновиден.Толпата pleaser во изгледот и функционалноста, тоа стои 7-7/8 во.високи, има 4 во.spout стигне и карактеристики на клучалката во облик на рачката се справи со падна нагоре во 7 степени за оптимално ергономски удобност.Дршката е опремен со Grohe Silk Move за живот на непречено функционирање кертриџ за напор, прецизна контрола на температура на водата и волумен.Зајакната со Grohe Eco Joy ја намалува потрошувачката на вода до 50 проценти технологија, тапа текови на ефикасен во 1.2 GPM без да ја загрози ефикасноста.Понудени без одвод, Eurostyle Cosmopolitan доаѓа во Grohe Starlight заврши за нула и да се оцрни-отпорни површини за живот на убавината chrome, е отпорно на гребење, не-tarnishing заврши дека ќе ја задржи својата огледало-како сјај за годините што доаѓаат.

Кон својствата

Производи во категоријата