Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
BWE Бродот да Потоне Тапа Масло Протри Бронза Farmhouse Водопад Spout Високи Телото Една Дупка со Месинг Pop-Up Мозоци Собрание, Без Overflow Антички Бања Селски Тоалетот Суета Че?

BWE Бродот да Потоне Тапа Масло Протри Бронза Farmhouse Водопад Spout Високи Телото Една Дупка со Месинг Pop-Up

DEN 2303.76
 

Производот е достапен
Достапност

Водопадот Spout : бродот да потоне тапа обезбедува јасна и стабилна ламинарен проток, што овозможува убава вода презентација.Еден справи со дизајн за лесен проток и контрола на температурата.Крај : Масло протри бронза бања тапа заврши создава античкиот изглед.Од своите трајни, долго-траен изградба на современа и ентериер-дополнување дизајн, оваа тапа припаѓа во вашата бања.Еден Справи со Бања Тапа : Еден се справи со бања славина за лесно корекција на моќен водопад поток.Вклучени pop-up се извлече без overflow.Ергономски Дизајн : Ова славина е изграден со висок стандард на критериумите за вода ефикасноста без да се жртвува вода под притисок или вкупните перформанси.Заврши со топла и ладна вода, црева и прибор.Лесно DIY да се Инсталира : Со 2 парчиња од стандард 3/8-Во водната површина,pop-up одвод на собранието.Супер лесно да се инсталира и чисти една дупка бања тапа.Краток дизајн го прави возможно да се инсталира сето тоа со себе користење на хардвер.Без разлика како ќе се погледне во него, бања потоне славина е вашата најдобра залог да ги импресионира вас, вашето семејство и сите гости кои ги имате во вашиот дом!.Од своите трајни, долго-траен изградба на современа и ентериер-дополнување дизајн, оваа тапа припаѓа во вашата бања.На славина доаѓаат со pop-up се извлече без overflow.Ако потоне има spillway дупка,ве молиме екстра да ги купите pop-up мозоци со преливник.Ве молиме проверете ги ASIN : B08 BRD3 M6 Q.

Кон својствата

Производи во категоријата