Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Бродот Тоне, Тапа Водопад Масло Протри Бронза Farmhouse Бања Потоне Чешми & Делови со Pop-Up Мозоци Потоне Затка Суета Бања Еден Справи со Една Дупка Комерцијални со Снабду

Бродот Тоне, Тапа Водопад Масло Протри Бронза Farmhouse Бања Потоне Чешми & Делови со Pop-Up Мозоци Потоне Затка

DEN 1679.76
 

Производот е достапен
Достапност

【Заврши】 Масло протри бронза заврши создава античкиот изглед.Од своите трајни, долго-траен изградба на современа и ентериер-дополнување дизајн, оваа тапа припаѓа во вашата бања. 【Материјал】 Ниска Доведе Месинг обезбедување на квалитетот и долговечноста, доведе процент помалку од 0.25%, во согласност со NSF61 и NSF372. 【Пакет】 Вклучува сè што ви треба, pop-up одвод на собранието, G3/8-Инчен стандард на водоводна цевка линија,за да се спречи судир за време на транспортот,во пакет со пена во внатрешноста која игра важна заштитна улога. 【Лесно Да се Инсталира】Бања сад тапа користите долго завртка која го прави инсталација полесно и побрзо,пакет, вклучувајќи настава,нема водоводџија треба можете да го направите тоа со себе. 【Водопад Проток】Отвори spout идеален за секојдневна бања задачи како четкање на забите и миењето раце.Притисокот на водата е насочена кон водата, ефикасноста без да се жртвува вода под притисок или вкупните перформанси.Крај : Масло Протри Бронза.Стил : Бања чешми за потоне 1 дупка.Инсталација Метод : Дек Монтирани.Главното Тело Материјал : Месинг.Pop-Up Мозоци Материјал : Месинг.Вентил : Сигурен Керамички Кертриџ.Spout се Постигне : 4.72 инч.Spout Висина : 8.66 инч.Вкупна Висина : 13.7 инч.

Кон својствата

Производи во категоријата