Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Bathfinesse Црна Бања Тапа Водопад Spout Бања Потоне Мат Црна Суета Делови со Одвод на Собранието Pop-Up Палубата Планината за да Потоне 1 Дупка Една Рачка Тоалетот Снабдување

Bathfinesse Црна Бања Тапа Водопад Spout Бања Потоне Мат Црна Суета Делови со Одвод на Собранието Pop-Up Палубата

DEN 1415.76
 

Производот е достапен
Достапност

【Црна Тапа】 Мат Црна заврши создава мистериозен изглед.Од своите трајни, долго-траен изградба на современа и ентериер-дополнување дизајн, оваа тапа припаѓа во вашата бања. 【Материјал】 Солидна месинг изградба обезбедува квалитет и сигурност,капе слободни керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа,Ниска Доведе Месинг доведе процент помалку од 0.25%, во согласност со NSF61 и NSF372. 【Пакет】 Вклучува сè што ви треба, pop-up одвод на собранието(со преливник), G3/8-Инчен стандард на водоводна цевка линија,за да се спречи судир за време на транспортот,во пакет со пена во внатрешноста која игра важна заштитна улога. 【Водопад Проток】 Отвори Spout идеален за секојдневна бања задачи како четкање на забите и миењето раце.Притисокот на водата е насочена кон водата, ефикасноста без да се жртвува вода под притисок или вкупните перформанси. 【Лесно Да се Инсталира】Славина за потоне 1 дупка користите долго завртка која го прави инсталација полесно и побрзо,пакет, вклучувајќи настава,нема водоводџија треба можете да го направите тоа со себе.Крај : Црна.Инсталација Метод : Дек Монтирани.Вода Тип : Водопад Бања Тапа.Потоне Дупки Бара : 1 или 3 дупки.Главното Тело Материјал : Месинг.Pop-Up Мозоци Материјал : Месинг.Вентил : Сигурен Керамички Кертриџ.Spout се Постигне : 5.31 инч.Spout Висина : 2.8 инчи.Вкупна Висина : 6.7 инч.

Кон својствата

Производи во категоријата