Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
TimeArrow Распространета 2-Рачка Бања Потоне Тапа Хром Суета Тапа со Pop-Up Одвод на Собранието, TAF288S-CP

TimeArrow Распространета 2-Рачка Бања Потоне Тапа Хром Суета Тапа со Pop-Up Одвод на Собранието, TAF288S-CP

DEN 1607.76
 

Производот е достапен
Достапност

Солидна Месинг Тело Изградба со Олово-Слободен Воден сообраќај, со Врвен Квалитет Капе-Слободен Керамички Кертриџ и Високи Перформанси Aerator со Проток од 1.2 GPM @60psi.Ова е надградена верзија на покривање на нејзината надградба на се справи со вентил,потрошувачка, поврзување на цревото и да се заврши квалитетно. 360 степени Вртливата Spout, Современиот Стил на Дизајн со Квадратни Goose вратот Spout, Две се Справи со Метал Лост Дизајн за Прецизна Контрола во Двете Волумен и Температурата на Водата.Лесно DIY Инсталација, 3 Дупки Потребни, Широка Инсталација на 6-16 инчен Центри.Вклучува Појавување Заврши Пластични Pop-Up Мозоци Со Преливник, 7x24 часа e-mail клиент сервис за поддршка, 30 дена гаранција за враќање на парите, слободна замена за време на гаранција.Тело материјал : Цврсти Месинг се Обезбеди Максимална Издржливост.Вентил : Врвен Квалитет Керамички Кертриџ.Хром Финиш.Современиот Стил на Дизајн со Рационализација Форма.Две се Справи со Дизајн за Прецизна Контрола на Температура на Вода.Лесно DIY Инсталација ви помогне да заштедите на водоводџија цена.Бања Тапа (TAF288 S-ЦП).Монтажа На Хардвер.Pop-Up Мозоци со Преливник.X-преку Поврзување на Црево.Инсталација Рачно.Распространета 8" инчен 3 дупка инсталирате.Дупка големина : 1-3/8"(min) да 1-1/2"(max).Макс палубата дебелина : 1-3/8".Тело материјал : Цврсти Месинг се Обезбеди Максимална Издржливост на Вентил : Врвен Квалитет Керамички Кертриџ Хром Финиш Современиот Стил на Дизајн со Рационализација Форма Две се Справи со Дизајн за Прецизна Контрола на Температура на Водата 360° вртливата spout како бонус функција Лесно DIY Инсталација ви помогне да заштедите на водоводџија цена.Пакување Вклучуваат : .Бања Тапа (TAF288 S-CP) Монтажа Хардвер Pop-Up Мозоци со Преливник X-преку Поврзување на Цревото за Инсталација Рачно.Инсталација : .Распространета 8" инчен 3 дупка инсталирате Дупка големина : 1-3/8"(min) да 1-1/2"(max) Max палубата дебелина : 1-3/8".

Кон својствата

Производи во категоријата