Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Greenspring Бања Чешми Масло Протри Бронза со Потрошувачка Собрание 3 Дупката Широка Водопад за Потоне 8-16 Инчен Farmhouse Суета 2 се Справи со Славина со Преливник Месинг Сна?

Greenspring Бања Чешми Масло Протри Бронза со Потрошувачка Собрание 3 Дупката Широка Водопад за Потоне 8-16

DEN 2039.76
 

Производот е достапен
Достапност

Lead-free солидна месинг изградба на телото,осигурува квалитетот и долговечноста.Се спротивстави на гребење и отпорност.Материјалот не само што може да се спречи tarnishing и rusty но, исто така, го задржи вас и вашето семејство безбедна од штетни хемикалии.Висок запечатување керамички кертриџ,се капе-слободен перформанси.Тоа е опремен со водопад дизајн.Тоа обезбедува јасна и стабилна ламинарен проток,што овозможува убава вода презентација.Рачката се справи со е дизајниран за лесна за употреба за проток на вода и температура прилагодување.Двојно се справи со дизајн издржливи и сигурни за лесен проток на вода и контрола на температурата во исто време, додава современ и модерен изглед на вашата бања.Пакетот вклучува 5 компјутери на водоводна линија,хардвер монтажа,pop-up се исцеди и инструкции за инсталација.Супер лесно да се инсталира и чиста.Можете да го инсталирате сами без водоводџија и да заштедите пари и време.Стилски масло протри бронза заврши првиот избор за farmhouse декорација стилови,премија завршувањето на процесот и се создава античкиот изглед.Широко се користи во бања кабинет,мијалник,мијалник и повеќе.Совршен за секој простор,од традиционалните да модерна бања. 3-дупка компатибилен со широка инсталации помеѓу 8 и 16 инчи.Заврши со топла s во кутија?.

Кон својствата

Производи во категоријата