Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
yikava Апстракт Авокадо Шема Drawstring Ранец Салата String Торба Sackpack за Спорт Патување Јога Пешачење Медиум

yikava Апстракт Авокадо Шема Drawstring Ранец Салата String Торба Sackpack за Спорт Патување Јога Пешачење Медиум

DEN 561.60
 

Производот е достапен
Достапност

Издржлив Материјал : Користиме високо квалитетни полиестер ткаенини, водоотпорен, трајни, силни, лесни, свитлива и лесно да се чисти.Ранец Големина : големината на drawstring ранец е 16.5 x19.6 Инчи.Тој има голем капацитет и доволно простор за чување на телефони, паричници, чаши, спортски чевли, чадори, книги, или други предмети.Исклучителен Дизајн : Ова drawstring торба е дизајниран со drawstring, која е лесно да се стави во и извади и е многу погодно.Можете слободно да ја определите должината на рамо, рака од страна на врзување на јазолот под јаже.Исто така, постои и мала џеб внатре.Џеб има патент отворање и затворање, која може да се одржи некои мали предмети или документи независно, и тоа не е лесно да се изгуби вредните предмети.Најголемата карактеристика на овој спорт спортска торба е издржлив и лесен, намалување на товарот на.Широко се Користи : зрак ранец е многу погодна за училишта, плажи, спортски сали, спорт, пливање, јога, танцување, роденденски забави, референци, патува, планинарење, кампување, планинарење, тимска работа, обука и многу повеќе!Тоа може да се користи како традиционален ранец, снек торба, спортска торба, патување drawstring торба, спорт фитнес торба, или како супермаркет шопинг торба.Перење Метод : Двете рака и машина за перење, само сува, да се биде внимателен да не кајгана.Drawstring Ранец Детали : 1.На drawstring ранец содржи zippered џеб, кои може да се сместат на некои вредни мали предмети, како што се копчиња, лични карти, карти, итн.2. Иако зрак ранец е многу мала, тоа е многу издржлив и има голем капацитет.Тоа може да се сместат мобилните телефони, чевли, вода очила, чадори и други предмети.3. На прилагодливи рака спречува рамената од тоне во и помага во намалување на товарот на рамената.Особено погоден за млади луѓе кои се уште се во развој.4. На уникатен и персоналните дизајн додава многу интересна душа на целиот оброк ранец.Со едноставен и секојдневен носат уредни или спортски, тоа може подобро да се покаже вашата личност.5. Тоа е многу погоден за училишта, танцување, пешачење, се запишани во гимназиите, спортови, јога, патување, кампување, за обука, итн.Исто така, може да биде одличен подарок за семејството и пријателите.6. Drawstring Ранец Спецификации : Надворешен Материјал : Висок квалитет polyester Size : 16.5 x19.6 Инчи.Карактеристики : Drawstring рамо strap Closing Метод : Drawstring Seasons : Сите сезони.Пакетот Вклучува : 1 x Зрак ранец.

Кон својствата

Производи во категоријата