Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
GLEYBER ТОРЕС Autographed New York Yankees Pinstripe Џерси FANATICS - Autographed MLB Дресови

GLEYBER ТОРЕС Autographed New York Yankees Pinstripe Џерси FANATICS - Autographed MLB Дресови

DEN 14495.76
 

Производот е достапен
Достапност

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Fanatics Автентични.Категорија; Autographed MLB Дресови.Оваа New York Yankees џерси е лично на рака потпишан од страна Gleyber Торес.Тоа се дошло под покровителство на MLB Автентикација Програма и може да биде потврдена од страна на неговиот нумерирани холограмот на MLB Таа, исто така доаѓа со индивидуална нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Fanatics Автентични.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Направен во САД.Лично Autographed од Gleyber Торес.Fanatics Автентични Презентирани од страна Монтирани Спомени.Вклучува подесувате-очигледно холограмот да се обезбеди автентичност.Официјално лиценцирани.Овој производ е загарантирана автентични и вклучува Fanatics Сертификат за Автентичност и придружни подесувате-очигледно Fanatics Холограмот.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Gleyber Торес сувенири.New York Yankees сувенири.

Кон својствата

Производи во категоријата