Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Батеријата Адаптер за Милвоки.со 18v Батеријата со USB Полначот & 12v DC Порта & Работа Светлина - Извор на Енергија и Снабдувањето за Милвоки.со Литиум-јонска Батерија (Ал

Батеријата Адаптер за Милвоки.со 18v Батеријата со USB Полначот & 12v DC Порта & Работа Светлина - Извор на

DEN 873.60
 

Производот е достапен
Достапност

Компатибилност : адаптер е компатибилен со 18 V M18 Милвоки.со литиум батерија.За Милвоки.со 48-11-1840, 48-11-1850, 48-11-1815, 48-11-1820, 48-11-1822, 48-11-1860, 48-59-1850, конвертирање на вашите Милвоки.со батеријата во Мобилни Напојување Систем (Батерија, НЕ се Вклучени).USB Порта/Type C port : Вграден USB Порти се обезбеди максимална 5 V 2.1 брзина chagrining за двата мобилни уреди истовремено, полнење на вашиот телефон, таблета, приклучок за слушалки, итн.; Еден 12 V 2 A DC Излез може моќ на греење одговараат.Answer : ___________________________ NOTE : Минималната излезна струја е 0.5 А. LED Светла : Опремени со 140lm Flash LED осветлување систем, Стабилна и Режими на Блицот, Две светлината, погоден за кампување, кои работат во темнината и многу други прилики.Долго притиснете го копчето за 3 секунди за да го исклучите светлина.Безбедно да се Користи : Направен од огноотпорни ABS-757 материјал, доаѓа кратки-коло, под-напон, над-струја заштита, статус индикатор поттикнува, на извор на енергија адаптер е компактен и безбедно да се користи.Гаранција и Услуга : Ние обезбеди 12-месечна гаранција за батеријата полнење.Нашиот тим за Поддршка е достапна 24/7, па ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со производот.

Кон својствата

Производи во категоријата