Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
2 парчиња Деца Еднократно, Мие Лицето Памук Покривање за Деца - Вклучува 8Pcs Филтри

2 парчиња Деца Еднократно, Мие Лицето Памук Покривање за Деца - Вклучува 8Pcs Филтри

DEN 489.60
 

Производот е достапен
Достапност

Не Ткиво Ткаенина.Удобно Еластична Earloop затворање.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на ДЕЦА - 6.3 инчи x 3.9 инч.Соодветна возраст : 3-14 години.МАТЕРИЈАЛ - М прашува се направени од памук ,Перат и еднократно.Филтрите се направени од активиран јаглерод и не-плетени крпа.ЛЕСНО се НОСАТ - На прилагодливи ремени и носот мост поддршка за остварување на оваа лесно да се носат маска на сите времиња, без да се жртвува квалитетот или филтрирање капацитети.МЕКА И УДОБНОСТ - 3 D лесен дизајн ,тесни се вклопуваат,Удобно еластична earloop го прави удобно да се носат за долго време.ПАКУВАЊЕТО ВКЛУЧУВА - 2 x памук м.прашајте за деца + 8 x активниот јаглен филтер.Дишење Заштита Respirators Удобно и Одличен Против Штетните Честички на Воздухот, Погоден за деца Features Color : black Size : 6.3 инчи x 3.9 инч.Пакувањето вклучува : 2 x памук м.прашајте за деца + 8 x активниот јаглен филтер.

Кон својствата

Производи во категоријата