Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Lowrance Кука Открие 5 Риба Пронаоѓач - 5 Инчен Екран со Трансдуцерот и C-МАПАТА претходно вчитани Мапата Опции

Lowrance Кука Открие 5 Риба Пронаоѓач - 5 Инчен Екран со Трансдуцерот и C-МАПАТА претходно вчитани Мапата Опции

DEN 1994.40
 

Производот е достапен
Достапност

FISHREVEAL : Риба се полесно да се најдат и полесно да се идентификуваат.Fish Reveal комбинира цел одвојување на Lowrance ВЕСЕЛ sonar и висока резолуција на сликите на структурата од Down Scan Слики да прави риба светне на вашиот дисплеј.ВИСОКО-ДЕТАЛИ во ВНАТРЕШНОСТА МАПИ : Добиете висок детали мапи на скоро 4,000 САД внатрешните езера.Да креирате сопствени контура мапи со уште поголеми детали во однос на секој мапа или ГПС плотер со Живо Битие, така можете да добиете на риба побрзо.SPLITSHOT ПОДГОТВЕНИ : Совршен за риболовците кои сакаат најдобрите погледи под брод, додадете Split Shot трансдуцерот да се добие риба-наоѓање на способност на широк агол висока ВЕСЕЛ sonar и висока резолуција на сликите на риба-одржување структура од Down Scan Слики.AUTOTUNING SONAR : Поминуваат повеќе време за риболов и помалку време reworking вашиот sonar прилагодувања со КУКА Открие autotuning sonar, која овозможува да се добие најдобар sonar слика во секое време со автоматско прилагодување на поставките како риболов услови се промени. 5-ИНЧЕН ДИСПЛЕЈ : Уживајте остри и јасни ставови на вашиот екран без оглед на условите, дури и во директна сончева светлина – со одлична јасност и бел ден на видливоста на ЈАДИЦАТА се Открие е Solar MAX екранот.

Кон својствата

Производи во категоријата