Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Eficentline Прилагодливи Мобилност Скутер Обезбедува високи Перформанси Работа - Макс Брзина 5 Mph, Max Оптоварување 265lbs Количка Уред за Патување, Возрасни, Стари лица

Eficentline Прилагодливи Мобилност Скутер Обезбедува високи Перформанси Работа - Макс Брзина 5 Mph, Max Оптоварување

DEN 19199.76
 

Производот е достапен
Достапност

Safe Маневрирање : Користите Metro 4-тркала скутер да се движи лесно на мазна внатрешна и надворешна површини во удобна околина.Овој лесен скутер е дизајниран за безбедно поддршка 265 кг, е опремен со 9-инчен airless, не-означување гуми, има максимална брзина од 5mph, и може да патува до Max 16 милји на плаќање.Земјата Царинење : 4.7 инчи/ Батерија Капацитет : 12 Ах/ Радиус на Вртење : 43.3".Удобно Седење : ова патување скутер карактеристики атрактивна целосно поместена faux-кожни седишта што се нуди прилагодливи висина за да одговараат на корисници на речиси сите височини.Дополнително, скутер седиште е опкружен со две поместена потпирачи за раце кои се прилагоди и флип нагоре за поголема удобност при излегување или интернат.Лесно Control Panel : контролниот панел кој се наоѓа на конзола на tiller ви овозможува да го користите променлива брзо бирање за да поставите максималната брзина, промена од напред насока во обратна насока, пак на предната светлосна и емитуваат предупредување на ѕвонење како што е потребно.Екранот, исто така, вклучува колор-кодирани животниот век на батеријата индикатор за проверка на состојбата на батеријата на прв поглед.Пренослив Дизајн : Брзо да се размонтираат мобилност скутер во 4 парчиња за лесна преносливост, кој виткање tiller и отстранлив седиште секој дел лесно се вклопува и во багажникот на стандардна големина возила.Метро Гаранција : 1 година ограничена гаранција, па можете да ги купите сега со доверба.Полесно Маневрирање.Безбедно Ноќно Возење.Браник & НЕ се ЛИЗГА Гуми.Лесно Control Panel.

Кон својствата

Производи во категоријата