Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Wiremold Ul210Bc 10Out Plug-Во Центар

Wiremold Ul210Bc 10Out Plug-Во Центар

DEN 2037.60
 

Производот е достапен
Достапност

Resettable Коло Прекинато, Осветлен Преклопник Тип; 13 Инчен L Големина; Сива Боја; Ул (Канада И Сад) Одобрување; Училница, Лабораториски, Канцеларија, Работилница, Индустриска Примена; Цврсто Алуминиумско Тело Материјал; 6 Ft 14/3 Sjt Кабелот Тип; Receptacle Штекер Тип.

Кон својствата

Производи во категоријата