Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
DiversiTech STXH Тип 1 Сплит Фаза Пренапони Заштитен Уред (240/120V, 50kA)

DiversiTech STXH Тип 1 Сплит Фаза Пренапони Заштитен Уред (240/120V, 50kA)

DEN 3539.52
 

Производот е достапен
Достапност

Тип На Производ : Surge Protector.Напон : 120/240v.Комплет Тип : NEMA 4. Фаза : Сплит.Повеќето компактни на STX серија нуди, на Пренапони-Стапица Тип 1 STXHmeets барања за UL1449 4th Издание и е погодна за any120/240 VAC сплит фаза на примена.На STXH Серија СПД features TPMOV технологија во правејќи го најбезбедните производ достапен во itscategory.Неговите компактни димензии, ефикасноста, и сигурноста се особено idealfor HVAC апликации и директна монтажа на клима disconnectswitches.Карактеристики : Дизајнирани со водечка индустрија на Mersen TPMOV Technology Compact стапало дизајниран да мате со AC Disconnect Switches LE статус индикатор (НА = Добар, ИСКЛУЧУВАЊЕ = Заменува) NEMA 4 X куќиште за надворешна или внатрешна use Fits 1/2" knockouts со 18" води за лесно installation For употреба во ANSI/UL Тип 1 или 2 СПД installations3 Начини на Заштита (L-N, L-L)3-годишно warranty Specifications : Тип на Производ : Порастот Protector Voltage : 120/240v Enclosure Тип : NEMA 4 Phase : Сплит.

Кон својствата

Производи во категоријата