Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Wobble Стап, Мачка Whisker Општа Намена Граница Вклучите; Локација: Врв, Контакт Форма: 1NC/1NO, Било Ди

Wobble Стап, Мачка Whisker Општа Намена Граница Вклучите; Локација: Врв, Контакт Форма: 1NC/1NO, Било Ди

DEN 1709.28
 

Производот е достапен
Достапност

Граница Вклучите Стил : Општа Намена Граница Вклучите.Основни Actuator Стил - Граница Вклучите : Wobble Стап.Actuator Стил - Граница Вклучите : Wobble Стап, Мачка Whisker.Actuator Локација - Граница Вклучите : Врвот.Предмет : Општа Намена Граница Вклучите.Овој минијатурен граница вклучите карактеристики компактен метално куќиште за заштита на компоненти.Употреба во пакување, ракување со материјали, пренесување, обработка, и храна и пијалаци за ракување.Граница Вклучите Стил : Општа Намена Граница Вклучите Основните Actuator Стил - Граница Вклучите : Wobble Стап Actuator Стил - Граница Вклучите : Wobble Стап, Мачка Whisker Actuator Локација - Граница Вклучите : Топ Предмет : Општа Намена Граница Вклучите AC Контакт Рејтинг - Граница Вклучите : 10 A @ 240 V DC Контакт Рејтинг - Граница Вклучите : 10 A @ 240 V Контакт Форма - Прекинувачи : 1 NC/1 NO Actuator Должина - Граница Вклучите : 5.19" Тело Висина - Граница Вклучите : 2.56" Тело Ширина - Граница Вклучите : 1.22" Тело Длабочина - Граница Вклучите : 1.18" Подигање Запечатени Actuator - Граница Вклучите : Без Навој за Панел Монтажа - Граница Вклучите : Нема Тело Стил - Граница Вклучите : Минијатурни NEMA Оценка : 1, 2, 4, 6, 12, 13 Инсталации Влез : 1/2" NPT Електрични Врска : Завртка Терминали IP Оценка : 67 Движење : која Било Насока Патување : Вкупно Патувањето 90 Степени Серија : XCKD Оперативни Темп.Опсег : -13 Степени на 158 Степени F Рака Ширина : 0.05" Тело Материјал : Цинк Рака Материјали : Челик Оперативни Сила : 0.90 во.-lb.Стандарди : УЛ, АДС, CE.

Кон својствата

Производи во категоријата