Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
iCraft Деко Фолија Metallix Гел, 2 Fl. Унци, Стаклен Pewter

iCraft Деко Фолија Metallix Гел, 2 Fl. Унци, Стаклен Pewter

DEN 1466.40
 

Производот е достапен
Достапност

Без топлински е потребно : додава димензија и метален сјај на било кој проект, без потреба за laminator.Производ станува се повеќе рефлексивни како што се суши.Употреба на картички, распоред, mixed media, дома декор и повеќе.Користење на вашите омилени stencils и екрани и Деко Фолија Матрицата Пал за лесна апликација. 2 Унца тегла; Постојан; Направени во Управата за стабилизација и асоцијација.

Кон својствата

Производи во категоријата