Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Okuyonic Замав Gymnastic, Безбедноста на Децата Качување Спортски Додаток за Деца Замав Gymnastic за Деца

Okuyonic Замав Gymnastic, Безбедноста на Децата Качување Спортски Додаток за Деца Замав Gymnastic за Деца

DEN 911.76
 

Производот е достапен
Достапност

Децата на отворено игра и јаже комбинација додатоци, одлична за користење на телесната тежина за обука, развивање на целокупната горниот дел од телото сила и координација.Око фаќање боја, многу привлечни дете, направете ја вашата игралиште опрема изгледа шарени.Удобно ракување и мека пластика покрие прстени се обезбеди удобност искуство за детето кога се игра.Широко се користи како gymnastic прстен, бар, прстен, мајмун прстен, мајмун бар прстени, пречка се разбира прстен, качување и други дете отворено играње.Може да носи тежина од околу 120 KG, вклучени 2 ПАРЧИЊА сила безбедност тока, лесно да се инсталира за да игралиште за деца.Користење на висока јачина полиестер индустриски жица материјал за јаже, цврсти и издржливи.Функција : 1. Децата на отворено игра и јаже комбинација додатоци, одлична за користење на телесната тежина за обука, развивање на целокупната горниот дел од телото сила и координација.2. Може да носи тежина од околу 120 KG, вклучени 2 ПАРЧИЊА сила безбедност тока, лесно да се инсталира за да игралиште за деца.Користење на висока јачина полиестер индустриски жица материјал за јаже, цврсти и издржливи.3. Око фаќање боја, многу привлечни дете, направете ја вашата игралиште опрема изгледа шарени.4. Удобно ракување и мека пластика покрие прстени се обезбеди удобност искуство за детето кога се игра.5. Широко се користи како gymnastic прстен, бар, прстен, мајмун прстен, мајмун бар прстени, пречка се разбира прстен, качување и други дете отворено играње.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Отворено Играње на Замав Gymnastic Ring Material : Железо + ABS + Polyester Color : Црвена, Сина, Жолта, Black Quantity : 4 PCSBearing : За 120 KGWeight : Прибл. 1153g Пакет Листата : 4 x Деца Шарени Замав Gymnastic Прстен.

Кон својствата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Outdoor Playing Swing Gymnastic Ring
Material:
Iron + ABS + Polyester
Color:
Red, Blue, Yellow, Black
Quantity:
4PCS
Bearing:
About 120KG
Weight:
Approx. 1153g
Package List:
4 x Children Colorful Swing Gymnastic Ring :

Производи во категоријата