Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
TJLSS Црно Белата Спална соба Мермер Ѓубре Може да Кујна Симпатична Бања Кофа Ѓубре за Отпадоци (Боја : Б, Големина : 8L)

TJLSS Црно Белата Спална соба Мермер Ѓубре Може да Кујна Симпатична Бања Кофа Ѓубре за Отпадоци (Боја : Б, Големина

DEN 9432.72
 

Производот е достапен
Достапност

Производот е главно сместени во кујна, дневна соба, купатило и други места за собирање отпад.Кога страна или објект влегува индукција област, кофа покрие автоматски ќе се отвори.По корисник го фрла ѓубре во кофата, кофа покрие автоматски ќе се затвори повторно.Тоа е високо-технолошки, иновативни и заштеда на енергија на производот.Овој производ е сигурен перформанси, прилагодлив уреди со покажувач на далечина, ниска потрошувачка на енергија, погодно канализација, силна анти-мешање способност, прекрасен изглед и други предности.

Кон својствата

Производи во категоријата