Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Wallpaper Ѕид Mural Сина Позадина Вектор eps 10 Светлина Надолу од Над Светлина врвот Многу Само Лепило Отстранлив Кора & Лепат на Ѕидот Оркестарот Дома Занает Ѕид Decal Ѕид Пос

Wallpaper Ѕид Mural Сина Позадина Вектор eps 10 Светлина Надолу од Над Светлина врвот Многу Само Лепило Отстранлив

DEN 3455.76
 

Производот е достапен
Достапност

МАТЕРИЈАЛ - Различен од другите ПВЦ материјали, сите наши ѕид мурали се направени од високо премиум платно.Сите ѕид мурали имаат платно како текстура, печатење е заштитена.Балон За Слободни.Тие се безбедни, дише, животната средина пријателски, и долготрајни.ГОЛЕМИНА - Ова ѕид mural се сече на 6 парчиња за лесна инсталација, секој во 100"x24", вкупната големина е 100"x144" (Висина x Должина). (Ја прифатиме големината на прилагодување.Доколку имате посебни барања за големината, ве молиме контактирајте со нас, тогаш ние ќе бидеме среќни да го реши вашиот проблем!).САМО КОРА & СТАП - Лесно да се примени, отстрани или да ја наместите.Излупете надвор од лепило поддршка на хартија и да се држи до било суво станот/ мазна површина (Без дополнителни лепак е потребно) .Не оштетување на ѕидот на површината кога отстранети.Тоа е лесно за вас да се создаде нов изглед или поправање на изгледот на сите постоечки мазни површини.ШИРОКА УПОТРЕБА - Украсете го вашиот дом со голема уметност.Погоден за посебна ѕид, кујна, спална соба, дневна соба, студија соби, студио, училница, сала, ресторан, продавница, облека продавница, кујната кабинети, countertop, полици, фиока, ноќната, bookcase, провизии области, салон лагер, мебел, уметност, занает проекти, детската соба, трпезарија, ТВ на ѕид, софа во позадина, канцеларија ѕид декорација, итн.ГРИЖА - Брише се чистат со влажна крпа или сунѓер.Бидете сигурни дека за да ја исчистите површината пред стап.Инстант кора и се применуваат на рамни површини.Answer : ___________________________ Note : Не се погодни за валкани или груби површини. 1. Оваа позадина mural е едноставен и достапен начин за да го промените изгледот на вашиот дом или канцелариски простор. 2. Производ перформанси : Нашата mural е направен од високо-квалитет на ПЛАТНО материјали, заштита на животната средина, анти-деформација, и без мирис.Нема меурчиња и брчки по инсталацијата. 3. Wallpaper ленти, лесно да се соберат.Вие не треба да биде професионална.Погоден за посебна ѕид, позадини, спална соба потекло, студија соби, детски соби, инструментално хотели, КТВ, слободно клубови, сали, канцеларии и други места.Може да се стави со себе во затворени простории или на отворено.Без разлика на тоа која големина ти цел, може да се добие целата шема пропорционална на големината!Исто така да прилагодите е достапен, ве молиме контактирајте со нас ако било други барања.Ве молиме мерка на вашиот ѕид големина точно пред да го купат.Топло Совети : ве Молиме запомнете да ги користите позадина на мазна, чиста, обична и маснотии-слободни површини.Белешки : 1. Боја на ѕвонење може да се разликува малку поради осветлување и за дисплејот, на слики на ѕидот за повикување само.Ние се обидуваме се потрудиме да бидат во согласност со производот. 2. Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-3cm отстапување.Ви благодариме !.

Кон својствата

Производи во категоријата