Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Sterilite 17511712 6 Четвртиот Clearview Latch Кутија За Складирање Tote Контејнер (96 Pack)

Sterilite 17511712 6 Четвртиот Clearview Latch Кутија За Складирање Tote Контејнер (96 Pack)

DEN 472.08
 

Производот е достапен
Достапност

Види преку капак и база за лесна идентификација на содржината.Индексирани капак овозможува повеќе единици да бидат поставени.Современиот дизајн.Брави се задржи содржината безбедно да се чуваат во внатрешноста на tote.Направен во САД.На Sterilite 6-Четвртиот Clear View Latch Кутија карактеристики ергономски брави кои се закачите на капакот безбедно да база, но се уште е лесно да се ослободете го.Јие-преку база и капак овозможи содржината да биде лесно да се препознае од кој било агол, како и повеќе основи се во можност да ги наместите на врвот на секоја друга.Оваа latch складирање кутија е идеален за чување на чевли и други мали предмети низ дома, и се вклопува во склопот на 16-инчен жица плакарот shelving.Современиот стил со ергономски брави прикачување на капаци безбедно да основи.Индексирани капаци се овозможи безбедна редење, додека види-преку капаци и бази овозможи лесно гледање на содржината.

Кон својствата

Производи во категоријата