Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Woolnut Кожа Случај Маска за iPhone 11 - Коњак Браун

Woolnut Кожа Случај Маска за iPhone 11 - Коњак Браун

DEN 1069.68
 

Производот е достапен
Достапност

Надворешноста на зеленчук retanned полно зрно кожа од Скандинавија.Случајот се протега повеќе камери и пред екранот.Безжични полнење работи совршено со случајот.Се развива една убава патина со текот на времето и да го користите.Дизајниран во Шведска за i Phone 11. Случајот се протега повеќе камери и пред екранот.Безжични полнење работи совршено.Зеленчук пржен полно зрно кожа од Скандинавија.Се развива една убава патина со текот на времето и да го користите.Дизајниран во Шведска.Во високо-квалитетни тенок дизајн, овој i Phone 11 Кожа Случај е направена со Црна зеленчук retanned полно зрно кожа од Скандинавија.На тајна квалитети на овој кожа произведе една убава патина што доведува до изгледа ништо не може да реплицираат.Таа, исто така обезбедува топла, мека зафат во вашата дланка.Во случајот, мек микрофибер поставата ќе опфати вашиот i Phone.Случајот се протега преку камерите и пред екран и нуди максимална заштита со минимална масовно додадени.И за дополнителна погодност, безжични полнење уште работи како шарм.Минималистички, високо-функционален дизајни направени од исклучително високо квалитетни материјали кои се белег на сите Woolnut производи.Нашите i Phone 11 случаи доаѓаат во тенок дизајн за сигурна заштита без непотребни големо.Случајот овозможува смирувачко заштитна контрола низ целиот телефон нудејќи им на најдобар можен заштита од удари и капки.Додека најдобрите зеленчук retanned Скандинавските кожа обезбедува тешко носи заврши сигурни да блесне преку години на употреба.Во високо-квалитетни тенок дизајн, овој i Phone Кожа Случај Маска е направена со зеленчук retanned полно зрно кожа од Скандинавија.На тајна квалитети на овој кожа произведе една убава патина што доведува до изгледа ништо не може да реплицираат.Таа, исто така обезбедува топла, мека зафат во вашата дланка.Во случајот, мек микрофибер поставата обезбедува комплетна заштита за вашиот i Phone.Додека случај надворешноста нуди максимална заштита со минимална масовно околу рабовите.И за дополнителна погодност, безжични полнење уште работи како шарм.Случајот се протега повеќе камери и пред екранот.Безжични полнење работи совршено.Зеленчук пржен полно зрно кожа од Скандинавија.Се развива една убава патина со текот на времето и да го користите.Дизајниран во Шведска.

Кон својствата

Производи во категоријата