Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
FILTREC MN-D131G03AV Директни Осветленост за FILTREC-D131G03AV, Pleated Микро Стакло Медиуми

FILTREC MN-D131G03AV Директни Осветленост за FILTREC-D131G03AV, Pleated Микро Стакло Медиуми

DEN 1941.84
 

Производот е достапен
Достапност

Карактеристики : номинална должина : 9.0-Инчен.Pleated микро стакло медиуми.Произведени во сад.Карактеристики : номинална Должина : 9.0", 3-micron, pleated Микро стакло медиуми, Viton заптивки.Овој производ е произведен во сад.

Кон својствата

Производи во категоријата