Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
FILTREC MN-D770G25AV Директни Осветленост за FILTREC-D770G25AV, Pleated Микро Стакло Медиуми

FILTREC MN-D770G25AV Директни Осветленост за FILTREC-D770G25AV, Pleated Микро Стакло Медиуми

DEN 1271.28
 

Производот е достапен
Достапност

Карактеристики : номинална должина : 5.0-Инчен.Pleated микро стакло медиуми.Произведени во сад.Пакет Димензии : 6.0" L x 3.64" W x 3.64" H. Карактеристики : номинална Должина : 5.0", 20-micron, pleated Микро стакло медиуми, Viton заптивки.Овој производ е произведен во сад.

Кон својствата

Производи во категоријата