Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Дополнителен Сет AloEx Црна Шампон 200ml. Јадев Коренот на Косата Стимулира Коса со Природни Watsons Вистински Природни Маслиново клима уред 490ml Природни страна на курирск?

Дополнителен Сет AloEx Црна Шампон 200ml. Јадев Коренот на Косата Стимулира Коса со Природни Watsons Вистински

DEN 247.20
 

Производот е достапен
Достапност

➱ Alo Ex Црна Шампон 200ml.Јадев Коренот На Косата Се Стимулира Растот На Косата. ➱ Природни Со Watsons Вистински Природни Маслиново клима уред 490ml Природен Сјај Мазна Билни Јадев Негување на Коренот на Косата Здрава. ➱ Alo Ex Црна Шампон извлечена од широк спектар на Тајландски билки како што се црн ориз, kaffir limes, пеперутка грашок, алое вера, хена, слава bower, moringa, Тајландски женшен, сапун орев дрво, бамбус лисја и centella. ➱ Богата со витамини и протеини со концентрирани, од суштинско значење за вашиот коренот на косата да се поттикне нови раст на косата,да престане коса загуби и намалување на скалпот стареење. ➱ Место на Потекло : Тајланд.

Кон својствата

Производи во категоријата