Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
CRAFTERS РАБОТИЛНИЦА 6x6 Матрицата Партија Светла, 18 x 16 x 0.1 cm, Транспарентна

CRAFTERS РАБОТИЛНИЦА 6x6 Матрицата Партија Светла, 18 x 16 x 0.1 cm, Транспарентна

DEN 201.60
 

Производот е достапен
Достапност

Погоден за домашни, но уметнички дела.Дизајниран за лесна употреба и чување.Произведено во САД.Опис на производот Оваа матрицата е одлично за мешан-медиумите хартија уметности-карта во донесувањето одлуки stenciling scrapbooking sponging прскање spritzing chalking и повеќе.Овој пакет содржи еден 6x6 инчен дефиниција.Доаѓа во различни дизајни.Секој се продава одделно.Произведено во САД.Сет Содржи : 1 x матрицата.

Кон својствата

Производи во категоријата