Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ГСС Дизајни 2 Пакет Семејно Стебло Цвет Матрицата (12x12 Инчи) Семејство Заедно DIY Знаци со Зборот Дрво Цвет Stencils за Сликарство на Дрво, Ѕид Уметност, DIY Дома Декор (SL-088)

ГСС Дизајни 2 Пакет Семејно Стебло Цвет Матрицата (12x12 Инчи) Семејство Заедно DIY Знаци со Зборот Дрво Цвет

DEN 2268.00
 

Производот е достапен
Достапност

Пакетот содржи 2 парчиња Дрво и Цвет Stencils, 12x12 Инч.Прозорец / Ѕид / Дрво / Мебел / Врата / Ткаенина / Насловна Оркестарот DIY Сликарство Матрицата Дефиниција.Еко-пријателски Translucence МИЛЕНИЧЕ Материјал.Висок квалитет на ласерски сече матрицата.Издржливи,Перат,Еднократно.Креативни и одлична алатка за прилагодување и користете или дома декор.2 Пакет Семејно Стебло Цвет Матрицата се направени од високо квалитетен Еко-пријателски Проѕирен Mylar.Тие се перат,обновливи и флексибилни.Можете да наслика на дрво, ѕид, ткаенина, airbrush, мебел, подни, плочки и повеќе.

Кон својствата

Производи во категоријата