Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
JQDMBH Компас 1PC Отворено Свирче Компас Термометар 3 во 1 Кампување Пешачење Додаток Мулти-Функционални Алатки за Преживување Најлон Вратот Јаже Компас

JQDMBH Компас 1PC Отворено Свирче Компас Термометар 3 во 1 Кампување Пешачење Додаток Мулти-Функционални Алатки

DEN 1689.60
 

Производот е достапен
Достапност

Преносни Рачен Компас со игла и насочен стрелките, ориентирање линии компас и lanyard.Направени со сериозни туристите во умот, овој професионален огледало компас беше наменета за прецизно насочување на мерење.Комбинирање на напредни инженерски и внимателен дизајн со ултра издржливи материјали, нашата авантура подготвени compasses се брзи, стабилни, и едноставен за користење.Патување Компас голема излезе навигациони, orientating мапата и backpackers за мажи и compasses.На рачен компас одговара за mountaineering компас, на кампување компас, а анкетирање на компасот, со ранец компас, на лов компас, наутички компас и насока компас. 3 во 1 мулти-функција за итни случаи whistle3 функција : свирче, термометар, compass Durable пластични свирче и најлон вратот lanyard On една страна има компас, а другата е целзиусови степени thermometer Specifications : Материјал : Plastic Temperature опсег : -20-50 степени Celsius Whistle Димензии : 50 x 33mm/1.96 x 1.29 inch Neck Lanyard должина : околу. 40cm / прибл. 15.74 inch Whistle боја : Маслиново green Package се Вклучени : 1*pc Итни Опстанок Опрема Свирче.

Кон својствата

Производи во категоријата