Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Navaris Рефлексивни Sash - за Одење во текот на Ноќта, Велосипедизам, Трчање - Безбедност Рефлектор со Pocket Gear и Carabiner Клип за Мажи и Жени - Жолта

Navaris Рефлексивни Sash - за Одење во текот на Ноќта, Велосипедизам, Трчање - Безбедност Рефлектор со Pocket

DEN 239.76
 

Производот е достапен
Достапност

полиестер.Ја ПОДОБРУВААТ ВИДЛИВОСТА : Се повеќе лесно да се види на отворено со висока видливост рефлексивни sash од Navaris.Без разлика дали на патот во текот на денот, во мрак или во ноќен живот, облечен reflectors над вашата облека е лесен дополнителна претпазливост.ПРИЛАГОДЛИВ : појас sash должина може да биде прилагодена од 43" да се 71" (110cm да 180cm).Продолжување за да се собере во текот гломазна зимски палта и да се скрати кога носат полесни јакна или летна облека.Универзална големина што е соодветна за мажите и жените.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : нема потреба да се виолина наоколу со батерии или комплицирано ремени или елеци.Едноставно лизга на лесни sash над она што сте облечени во, и да се прилагоди на големината ако е потребно.CARABINER КЛИП : Користете го клип за да го прикачите безбедно keychain, телефон, куче лекување на торбичка, мала светилка или други додатоци што ви треба блиску на дофат на раката.Исто така внатре во џеб безбедно да се скривам мали предмети или картички.РЕВЕРЗИБИЛНА ОДГОВАРА : На sash се вклопува дијагонално над или десно или лево рамо, кое најмногу ви одговара. 1x Рефлексивни Sash со Џеб. 1x Carabiner Клип.Им помогне на возачите на самото место на патот со рефлексивни sash од Navaris.На прилагодливи sash е лесен и удобен, што го прави лесен за претпазливост за да се земе за куче пешаци, патеки и велосипед велосипедисти.Вклучено во испорака : . 1x Рефлексивни Sash со Pocket1x Carabiner Клип.Спецификации : .

Кон својствата

Производи во категоријата