Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
НЕО 08-515 305-445 mm 1/2-Инчен со можност да биде продолжен Ratchet Рачка

НЕО 08-515 305-445 mm 1/2-Инчен со можност да биде продолжен Ratchet Рачка

DEN 1589.76
 

Производот е достапен
Достапност

Тело направени од PP композитни.Ratchet механизам направени од Cr Mo челик. 72 заби.Насока селектор switch.Приклучок за заклучување и ослободување систем.НЕО телескопски ratchet се справи со телото изработени од хром vanadium челик, алатка произведени во согласност со DIN 3122. 72 заби ratchet механизам овозможува прецизна работа и е направен од исклучително издржлив хром молибден челик, кој ја подобрува алатка живот.Ергономски две материјал се справи за подобро да работат удобност.Алатка за квалитет потврден со TUV сертификат и 25 години производителот.НЕО бренд ги исполнува очекувањата на професионалци.

Кон својствата

Производи во категоријата