Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
15.6-Инчен Лаптоп Компјутер и Таблет Торба за Носење Aromantic Гордост Знаме

15.6-Инчен Лаптоп Компјутер и Таблет Торба за Носење Aromantic Гордост Знаме

DEN 873.12
 

Производот е достапен
Достапност

Водоотпорен shockproof лаптоп торба е светлина и лесно да се носат, може да биде рачно, рамо врши или се поставуваат на трупот, телескопски стап.Тенок, компактен случај е совршен за вршење на лаптопи до 15.6-инчи, 16-инчи без непотребни големо.Направен од висок квалитет на twill nylex, плетенка појас, најлон webbing и патент puller, тока.Нашите торба е силен и издржлив да ја користите.Вклучува поместена рамо, рака.Димензии : 15.7 во x 3 во х 11.8 во (Dxšxv) може да се одржи 14 инчен 15 инчен 15.6 инчи 16 инчен лаптоп.Нашите лаптоп секојдневен ракав е совршен компјутер за носење за секој гледа за елегантни, модерни, опуштено торба.Овој удобен лаптоп Торба е доволно голем да се одржи било која марка на компјутер до 16 инчи, кои се чуваат безбедно во одредена поместена за замрзнување.Голем главната област, исто така, има простор за книги, бележник, и други додатоци, додека се помали, посебно џебови може да се одржи бизнис картички, мобилни уреди, и други корисни алатки.димензии : 15.7x11.8 x3 во.

Кон својствата

Производи во категоријата