Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Батеријата Случај за iPhone 6Plus/6s Плус/7Plus /8Plus, за iPhone 6s Плус/6 Плус/7 Плус /8 Плус Батерија Полнач Случај(5.5 inch)-Роза Злато

Батеријата Случај за iPhone 6Plus/6s Плус/7Plus /8Plus, за iPhone 6s Плус/6 Плус/7 Плус /8 Плус Батерија Полнач

DEN 622.80
 

Производот е достапен
Достапност

Долго траење на Батеријата : додадете повеќе од 200% на животниот век на батеријата на вашиот i Phone.Како да го користите : 1.Оваа батерија случај е САМО костим за i Phone 6 Плус/6s Плус/7 Плус /8 Плус(5. ➠【18-МЕСЕЧНО Пријателски Услуги на Клиентите】 Ако не сте задоволни со ова полнење случај, ве молиме да бидат слободни да контакт.5 inch), Не се работи за i Phone 6s/i Phone 6/i Phone 7/i Phone 8(4.И полначот случај со 360°нула-гарда, може да се заштити вашиот i Phone од гребнатини и други секојдневно носат и солза.Внатрешни висок квалитет на чипови, исто така, го заштитите вашиот паметен телефон од прегревање, краток спој и во текот на полнењето.Не се компатибилни со i Phone молња слушалки или традиционален 3,5 мм слушалки.② Не се компатибилни со i Phone молња слушалки или традиционален 3,5 мм слушалки. 100% компатибилен со сите i OS верзии, Apple Плати, и за иднината на i OS надградби на софтвер(Apple Car Play не е поддржано).Ефикасно обезбедување дополнителни 17 часа зборувајќи време 60 часа музика време и 13 часа видео време, 3 часа 3 D игри. Притиснете го копчето на батеријата случај, Тоа ќе почнете да го полните вашиот i Phone. ➠【ПОЛНЕЊЕ & ЗАШТИТА 2 ВО 1】Оваа батерија случај со 360°нула-гарда, може да се заштити вашиот i Phone од гребнатини и други секојдневно носат и солза.можете да минува низ ден, не грижете се батерија снема одеднаш. тоа е 360° заштита на агли и страни, заштита на вашиот i Phone-от од паѓање и влијанија. Само целосно се стави на вашиот i Phone во безжични батеријата случај.Внатрешни висок квалитет на чипови, исто така, го заштитите вашиот паметен телефон од прегревање, краток спој и во текот на полнењето.Притиснете го копчето еднаш, во случај ќе престане со наплата.можете да минува низ ден, од суштинско значење за патување, кампување, патот патувања или деловни патувања.5 inch), Не се работи на i Phone 6/i Phone 6s/i Phone 7/i Phone 8(4.Ве молиме користете го само во суви средини. 4 LED индикатор ќе ви покаже како многу моќ е лево (25%-50%-75%-100% ). ➠【SYNC&PROTECING &ПОЛНЕЊЕ】Можете да го синхронизирате вашиот i Phone на вашиот Macbook, КОМПЈУТЕР или лаптоп без да ја отстраните батеријата случај.Работи САМО со Apple Airpods или други безжична Bluetooth слушалки.Работи САМО со Apple airpods или други безжична Bluetooth слушалки.

Кон својствата

Производи во категоријата