Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Зона Данска, 330464, Кујна Се Тркалаат Носителот, Црна, H32 Сантиметри

Зона Данска, 330464, Кујна Се Тркалаат Носителот, Црна, H32 Сантиметри

DEN 1497.60
 

Производот е достапен
Достапност

Димензии D : 14,5 cm H : 32 cm Материјал Метал.Не кујна е комплетна без кујна се тркалаат така се обезбеди твое е секогаш на дофат со Кујна се Тркалаат Носителот Зона од Данска.Ова поедноставување на метал кујна се тркалаат носител е прекрасен пример на минималистички модерен дизајн, па дури и карактеристики на уникатно дизајнирани база за да се спречи хартија од unravelling.Изработка на око-фаќање на фокусна точка и exuding современа елеганција на овој практичен кујна се тркалаат носител е-мора да има прилог на вашата кујна.

Кон својствата

Производи во категоријата