Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Seelaak Ombre Кадрава Коса Снопови со 4x4 Чипка Затворање Две Тон Браун Откачен Кадрава Пакет Ombre Снопови со Слободни Дел Чипка Затворање 10A Бразилецот Човечка Коса Екстен?

Seelaak Ombre Кадрава Коса Снопови со 4x4 Чипка Затворање Две Тон Браун Откачен Кадрава Пакет Ombre Снопови

DEN 5095.20
 

Производот е достапен
Достапност

10 A Бразилецот богородица remy коса, Мека, Мазна, Сјајна, Здрава и вредноста на вашите пари Швајцарската чипка затворање, Удобно и да дише. 40±5g секој затворање.Без пролевање, Метежот слободни, Мека и чиста.Може да се исправи, Permed и стилизирана како свој коса.Даде нова фризура.Бојата е ombre боја со balck корени.Ве молиме имајте малку боја разликата помеѓу различни монитори.Материјал Одделение : 10 A Одделение Бразилецот remy коса кадрава снопови.Двојно машина weft 100±5g секој пакет, Ombre кафеава боја, Тесни и уредни; Природен и здрав, Свиленкаста и мека на допир.Предност : Нема Хемиски, Без пролевање, Метежот слободни, Може да биде обоена, Белена и стилизирана како свој коса.Remy коса : Нашата коса е извори директно од Бразилецот, Перуанскиот, Малезија локалните добавувачи, итн.Ние изберете само најздравите коса, Сите кутикулите се одржи и во иста насока.Густина : 150%.Чипка големина : 4"x4".Направени метод : Рака врзана.База материјал : Швајцарската чипка.Чипка боја : Медиум браун.Боја на коса : Ombre браун t30#.Косата разделба : Слободен дел, Како да се дел тоа било кој начин сакате.Губење тежина : 35g-45g/еез зависи од затворањето должина.Се мијат и состојбата на косата редовно.Миење на косата пакет нежно на дланка, не бришење или промена на косата.Додадете благ шампон да се излади за пиење и миење на косата додека не се исчисти.Размачкана од вишокот на вода со крпа и овозможи на косата да се исуши природно.Не го изложувајте на сонце.Seelaak Коса, Вашиот Прв Избор.Нашата коса производи се со врвен квалитет човечка коса, чиста, природна, мека, чешел лесно, лесно да се мијат и се грижи, стабилен квалитет на производот, строга и целосна контрола на квалитетот на системот.Seelaak коса светне на вашата убавина, направи што повеќе самоуверени, мода, секси, романса и елегантна со косата.Seelaak Косата Ви Даде Најдобар Производ.Ние сме професионални човечка коса на компанијата.Ние си имаме свој коса фабрика која е професионална производителот со висока технологија и богата искусни работници.Ние посветени на производство на човечка коса со висок квалитет.Секој снопови се внимателно се разгледуваат од страна, внимателно сечете, таписерии изработка, сите на косата, селектирани од страна на човечки суштества, а не машина.Нека клиенти се со најдобар квалитет, најдобра производи.ЗА НАС.Seelaak Коса е роден во 2000 година. Ние имаме повеќе од 18 години работно искуство на професионален дизајн, производство, управување и продажба на системот.Нашата цел е да се направи секој клиент задоволни и да се најде нивната исклучителна убавина со нас.Како да се грижи : .Се мијат и состојбата на косата редовно.Миење на косата пакет нежно на дланка, не бришење или промена на косата.Додадете благ шампон да се излади за пиење и миење на косата додека не се исчисти.Размачкана од вишокот на вода со крпа и овозможи на косата да се исуши природно.Не го изложувајте на сонце.

Кон својствата

Производи во категоријата