Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
10Pcs Ролни Разголување Лента Линија Помине Уметност Совети Декорација Налепница, Црвена

10Pcs Ролни Разголување Лента Линија Помине Уметност Совети Декорација Налепница, Црвена

DEN 396.00
 

Производот е достапен
Достапност

Materal : метална жица.Авто-Лепење,силна вискозитет,без лепак е потребно.Чисти и погодни за употреба.Голем за двете професионална и домашна употреба.Може да се користи за да дизајн свој помине уметност , ноктите моделите, нагласи, итн,направи вашиот прст помине шарени и убави.Бродови од Хонг Конг.Оваа помине уметност декорација налепница не треба лепак, тоа би можело да се држи до себе.Тоа е лесно да се исчисти и практично да ги користат, одлична и за професионална и домашна употреба.Дизајн свој помине уметност, направете го вашиот прст ноктите шарени и убави, не двоумете се, ти си достоен за тоа.

Кон својствата

Производи во категоријата