Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
OCD Зделка Изградба Хартија Подлога, Избрани Боја, Одлична за Цртање, Училницата и Училишните Проекти - Големина: 9 x 12, а во 32 Листови, Пакување од 2

OCD Зделка Изградба Хартија Подлога, Избрани Боја, Одлична за Цртање, Училницата и Училишните Проекти - Големина:

DEN 181.20
 

Производот е достапен
Достапност

НЕОГРАНИЧЕНИ ХАРТИЈА.Бидете сигурни да ги исполни вашите хартија треба со нашата линија на преносни компјутери, додатен хартија, копирање на хартија, составот книги, sketchbooks и многу повеќе.Нашите производи од хартија се обезбеди квалитетот и вредноста за вашата канцеларија, училиште и лични потреби.УГЛЕДОТ + СИГУРНОСТ.BAZIC Производи е нудејќи бескомпромисната квалитет во училиштето и канцелариски производи од 1998 година. Посветени на континуирано подобрување, ние сме горди да се биде во тек индустрија-лидер.Верни НА НАШАТА VISION.By фокусирајќи се на интегритетот на нашите производи и задоволство на нашите клиенти, ние сме изграден бренд можете да им верувате.Ние го користат клиентите увид за да се гарантира решенија за да одговара на вашите потреби.СЕ ПРОДАВААТ И ДИСТРИБУИРААТ ВО САД.Работа со доверливи фабрики, ние се осигураме дека нашите производи се до највисок стандард пред испраќање на клиентите.Секој објект е испраќаат надвор од нашето седиште во Лос Анџелес, никогаш не оставајќи додека ние сме целосно задоволни со нашите производи интегритет.

Кон својствата

Производи во категоријата