Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
YJDSZD шпански Лаптоп Тастатура Замена на Делови Компатибилен со HP 15-бс 15-bs000 15-bs100 15-bs500 15-bs600 со Palmrest Горниот Капак Без Допир (Боја : ЦРВЕНА)

YJDSZD шпански Лаптоп Тастатура Замена на Делови Компатибилен со HP 15-бс 15-bs000 15-bs100 15-bs500 15-bs600

DEN 2663.52
 

Производот е достапен
Достапност

Производ материјал : високо квалитетен материјал, прецизно изработени за долг живот.Совршена замена за печатач делови.Услуги на клиентите : Нашата служба за корисници е многу посветени и секогаш подготвен да одговори на вашите прашања.Предности на производот : подобрување на работа ефикасност и да се направи вашиот работен век повеќе пријатни.Повеќе точка карактеристики : За повеќе карактеристики на производот и описи ве молиме одете на страницата со детали.Обезбедување на квалитет : Ние се фокусира на квалитет и гаранција за квалитет, секој производ е тестиран пред испорака на, ве молиме слободно да се купи.Купи со доверба : Секој од нашите производи се ригорозно се проверуваат пред породувањето за да се обезбеди да добие најдобар квалитет.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа!Стандард : Шпанија Standard Model Број : 15-бс 15-bs000 15-bs100 15-bs500 15-bs600language : Spaincolour : црна/silver Condition : New It е многу важно : сликата на нашите производи е во физичка екранот.Ако постојат многу бои во производ, ве молиме имајте во боја што ви треба во моментот на купување.Инаку, ние испрати стандардно боја.Ве молиме да ја потврдите вашата машина тип, тастатура јазик, големината, бојата и изгледот на клучеви пред да купите. (ако е вградена тастатура копче Enter е различен, тоа не може да биде инсталиран).

Кон својствата

Производи во категоријата